Tina

Sklep internetowy pod adresem poster82.pl

 

Jesteśmy legalnie działającym importerem papierosów elektronicznych.
Sprowadzamy sprzęt tylko i wyłącznie najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klientów, które to poświadcza stale rosnąca liczba udanych transakcji oraz pozytywne opinie klientów.

Oferujemy najtańsze, oryginalne e-papierosy oraz akcesoria i części zamienne.

Zgodnie z ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych od 8 września 2016 roku sprzedaż na odległość papierosów elektronicznych i pojemników zapasowych oraz ich części może być wykonana dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Ustawa definiuje pojęcia:
papieros elektroniczny – wyrób, który może być wykorzystywany do spożycia pary zawierającej nikotynę za pomocą ustnika, lub wszystkie elementy tego wyrobu, w tym kartridże, zbiorniki i urządzenia bez kartridża lub zbiornika; papierosy elektroniczne mogą być jednorazowego użytku albo wielokrotnego napełniania za pomocą pojemnika zapasowego lub zbiornika lub do wielokrotnego ładowania za pomocą kartridżów jednorazowych;
pojemnik zapasowy – naczynie z płynem zawierającym nikotynę, który można wykorzystać do ponownego napełnienia papierosa elektronicznego;

 

Sklep prowadzi sprzedaż hurtową
dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Ceny widoczne są dopiero po zalogowaniu

 Składanie zamówień:
aby dokonywać zakupów hurtowych musisz na adres e-mail sklepu przesłać:
- nazwa i dokładny adres przedsiębiorcy,
- numer Identyfikacji Podatkowej (NIP) przedsiębiorcy,
- numer, pod którym przedsiębiorca figuruje w Rejestrze Gospodarki Narodowej (REGON),
- numer, pod którym przedsiębiorca został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) lub numer, pod którym przedsiębiorca został wpisany do ewidencji działalności gospodarczej.
załączając pliki z dokumentami potwierdzającymi prowadzenie działalności gospodarczej.
Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz dostęp do panelu hurtowego, gdzie będziesz mieć możliwość składnia zamówień hurtowych.

 

Na stronach sklepu podane są informacje używane do celów handlowych w relacjach pomiędzy podmiotami zajmującymi się produkcją, dystrybucją i handlem papierosami elektronicznymi i pojemnikami zapasowymi.

 

 

 

 


REGULAMIN SKLEPU